Falck ostrzega: znikną miejsca pracy, przyjdzie zapłacić odszkodowania

Źródło: Inf. własna
Z kraju ratownictwo

Upaństwowienie systemu przegłosowane dzisiaj przez posłów na komisji, a zaproponowane przez MZ oznacza likwidację 71 podmiotów niepublicznych, które od ponad 12 lat codziennie rzetelnie wypełniają swoje obowiązki - komentuje firma Falck Medycyna Sp. z o.o. w oświadczeniu wysłanym do redakcji Esculapa.

comment 2

Zobacz dalszy ciąg: Zaloguj się i przeczytaj pełną treść artykułu

Mam już konto, chcę przejść dalej.

chcę się zalogować

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się bezpłatnie i otrzymaj dostęp do:

  • niekomercyjnego biuletynu informacyjnego Goniec Medyczny. Trzy razy w tygodniu otrzymasz przegląd najbardziej interesujących informacji ze świata medycyny i farmacji,
  • pełnych tekstów artykułów z wybranych polskich i zagranicznych czasopism naukowych,
  • aktualnego kalendarza zjazdów, konferencji, szkoleń i innych wydarzeń medycznych.

chcę założyć nowe konto

Przeczytaj także

więcej chevron_right

Nie wiemy, jak leczymy

Projekt ustawy o jakości w ochronie zdrowia należy jak najszybciej skierować do konsultacji społecznych, a potem wdrożyć – apelowali eksperci podczas debaty w Warszawie.

Lekarz nie miał prawa do eutanazji?

Holenderska prokuratura wszczęła postępowanie karne przeciwko lekarzowi podejrzanemu o bezprawne dokonanie eutanazji kobiety z chorobą Alzheimera – poinformował Reuters.

Centra Zdrowia Psychicznego

Centra Zdrowia Psychicznego

poll 71 comment 0

Czy Pani/Pana zdaniem program Centrów Zdrowia Psychicznego, którego pilotaż jest obecnie realizowany, ma szansę znacząco usprawnić środowiskową psychiatryczną opiekę zdrowotną?

Ruch oporu

Działania uderzające w filary zdrowia publicznego opierają się na oskarżeniach o udział lekarzy w mafii farmaceutycznej.