inTALK odc. 2: "Czy w polskim szpitalu możliwa jest jakakolwiek działalność innowacyjna?"

2023-07-06
min.

Gośćmi drugiego odcinka podcastu z serii inTALK pt.: "Czy w polskim szpitalu możliwa jest jakakolwiek działalność innowacyjna?" są:

- Karolina Tądel i Wiktor Możarowski, Project Managerowie w Dziale ds. Sztucznej Inteligencji, Innowacji i Technologii Medycznej w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie,

- Dariusz Szplit, Kierownik Działu Innowacji, Analityki i Wdrożeń Technologii Medycznych w UCK w Gdańsku.

Tym razem podejmujemy dyskusję na temat możliwości wprowadzania innowacji w polskich placówkach medycznych. Analizujemy również istniejące wyzwania oraz potencjalne rozwiązania, które mogą przyczynić się do rozwijania innowacyjnych praktyk w służbie zdrowia. Podzielimy się też przykładami konkretnych projektów i inicjatyw, które już teraz mają miejsce w polskich szpitalach i przynoszą pozytywne rezultaty.

Zapraszamy do wysłuchania inTALK!

_______________________________________________________________________________________

inTALK Innowacje w medycynie to seria podcastów realizowana we współpracy portalu medycznego Esculap.com z NIL IN, siecią lekarzy innowatorów. Ten cykl to pasjonująca podróż przez świat innowacji w medycynie, dzięki której odkryjesz najnowsze osiągnięcia, które rewolucjonizują dziedzinę opieki zdrowotnej i dowiesz się co już nowego mamy w medycynie i jaka przyszłość nas czeka.

W każdym odcinku wybitni eksperci, naukowcy, praktycy dzielą się swoją wiedzą na temat nowatorskich technologii i rozwiązań, które mogą odmienić medycynę. 

Rozmawiamy o przyszłości medycyny, postępie diagnostyki, działaniach na poziomie ambulatoryjnym i szpitalnym oraz ciekawostkach z polskiego rynku innowacji w medycynie. Co tydzień prezentujemy kolejny odcinek z serii.

 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp
Zarejestruj się

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się bezpłatnie i otrzymaj dostęp do:

  • niekomercyjnego biuletynu informacyjnego Goniec Medyczny. Trzy razy w tygodniu otrzymasz przegląd najbardziej interesujących informacji ze świata medycyny i farmacji,
  • pełnych tekstów artykułów z wybranych polskich i zagranicznych czasopism naukowych,
  • aktualnego kalendarza zjazdów, konferencji, szkoleń i innych wydarzeń medycznych.

Zarejestruj się