inTALK odc. 5: "Innowacyjne ścieżki w POZ: Wizjonerzy Opieki Ambulatoryjnej"

2023-07-14
min.

Zachęcamy do obejrzenia piątego już odcinka podcastu z serii inTALK pt.: "Innowacyjne ścieżki w POZ: Wizjonerzy Opieki Ambulatoryjnej".

Zagłębiamy tym razem świat opieki ambulatoryjnej i rozmawiamy z ekspertem, który jest prawdziwym wizjonerem w tej dziedzinie:

- lek. Artur Prusaczyk, ginekolog, ginekolog-onkolog, Wiceprezes Zarządu Związku Pracodawców Opieki Integrowanej Opartej na Wartości SPOIWO, Wiceprezes Zarządu Centrum Medyczno-Diagnostycznego Sp. z o.o.

_________________________________________________________________________________

inTALK Innowacje w medycynie to seria podcastów realizowana we współpracy portalu medycznego Esculap.com z NIL IN, siecią lekarzy innowatorów. Ten cykl to pasjonująca podróż przez świat innowacji w medycynie, dzięki której odkryjesz najnowsze osiągnięcia, które rewolucjonizują dziedzinę opieki zdrowotnej i dowiesz się co już nowego mamy w medycynie i jaka przyszłość nas czeka.

W każdym odcinku wybitni eksperci, naukowcy, praktycy dzielą się swoją wiedzą na temat nowatorskich technologii i rozwiązań, które mogą odmienić medycynę. 

Rozmawiamy o przyszłości medycyny, postępie diagnostyki, działaniach na poziomie ambulatoryjnym i szpitalnym oraz ciekawostkach z polskiego rynku innowacji w medycynie. Co tydzień prezentujemy kolejny odcinek z serii.

Zaloguj się, by uzyskać dostęp
Zarejestruj się

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się bezpłatnie i otrzymaj dostęp do:

  • niekomercyjnego biuletynu informacyjnego Goniec Medyczny. Trzy razy w tygodniu otrzymasz przegląd najbardziej interesujących informacji ze świata medycyny i farmacji,
  • pełnych tekstów artykułów z wybranych polskich i zagranicznych czasopism naukowych,
  • aktualnego kalendarza zjazdów, konferencji, szkoleń i innych wydarzeń medycznych.

Zarejestruj się