InTALK, odc. 7: Czy medycyna jest daleko za innymi w dziedzinie innowacji?

2023-07-24
min.

Zapraszamy do kolejnego odcinka z serii InTalk pt.: ”Czy medycyna jest daleko za innymi w dziedzinie innowacji?".
Rozmawiamy między innymi o tym czy sztuczna inteligencja jest już obecna w pediatrii oraz czy innowacyjne rozwiązania są już projektowane, planowane, a może nawet wdrożone w tej dziedzinie leczenia.

Naszym gościem jest dr hab. n. med. Wojciech Feleszko, doktor habilitowany nauk medycznych, nauczyciel akademicki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalności naukowe i lekarskie: pediatria, immunologia kliniczna, choroby płuc.

_______________________________________________________________________________________

inTALK Innowacje w medycynie to seria podcastów realizowana we współpracy portalu medycznego Esculap.com z NIL IN, siecią lekarzy innowatorów. Ten cykl to pasjonująca podróż przez świat innowacji w medycynie, dzięki której odkryjesz najnowsze osiągnięcia, które rewolucjonizują dziedzinę opieki zdrowotnej i dowiesz się co już nowego mamy w medycynie i jaka przyszłość nas czeka.

W każdym odcinku wybitni eksperci, naukowcy, praktycy dzielą się swoją wiedzą na temat nowatorskich technologii i rozwiązań, które mogą odmienić medycynę. 

Rozmawiamy o przyszłości medycyny, postępie diagnostyki, działaniach na poziomie ambulatoryjnym i szpitalnym oraz ciekawostkach z polskiego rynku innowacji w medycynie. Co tydzień prezentujemy kolejny odcinek z serii.

Zaloguj się, by uzyskać dostęp
Zarejestruj się

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się bezpłatnie i otrzymaj dostęp do:

  • niekomercyjnego biuletynu informacyjnego Goniec Medyczny. Trzy razy w tygodniu otrzymasz przegląd najbardziej interesujących informacji ze świata medycyny i farmacji,
  • pełnych tekstów artykułów z wybranych polskich i zagranicznych czasopism naukowych,
  • aktualnego kalendarza zjazdów, konferencji, szkoleń i innych wydarzeń medycznych.

Zarejestruj się