InTALK, odc. 8: Medycyna XXI wieku: Nowoczesne Wyroby i Technologie Medyczne

2023-07-31
min.

W tym odcinku z serii InTalk pt.: ”Medycyna XXI wieku: Nowoczesne Wyroby i Technologie Medyczne", porozmawiamy o innowacjach i nowych rozwiązaniach w medycynie labolatoryjnej, które mają wpływ na pracę Diagnostów, a ta wpływa na codzienną pracę lekarzy klinicystów w diagnozie i leczeniu pacjentów.
Gośćmi są:

- Jarosław Wyligała, lekarz, prezes MedTech Polska, Stowarzyszenia zrzeszającego działające w Polsce firmy zaangażowane w badania, rozwój, produkcję i dystrybucję wyrobów do medycyny labolatoryjnej,

- Marian Chabuda, członek zarządu MedTech Polska

 

_______________________________________________________________________________________

inTALK Innowacje w medycynie to seria podcastów realizowana we współpracy portalu medycznego Esculap.com z NIL IN, siecią lekarzy innowatorów. Ten cykl to pasjonująca podróż przez świat innowacji w medycynie, dzięki której odkryjesz najnowsze osiągnięcia, które rewolucjonizują dziedzinę opieki zdrowotnej i dowiesz się co już nowego mamy w medycynie i jaka przyszłość nas czeka.

W każdym odcinku wybitni eksperci, naukowcy, praktycy dzielą się swoją wiedzą na temat nowatorskich technologii i rozwiązań, które mogą odmienić medycynę. 

Rozmawiamy o przyszłości medycyny, postępie diagnostyki, działaniach na poziomie ambulatoryjnym i szpitalnym oraz ciekawostkach z polskiego rynku innowacji w medycynie. Co tydzień prezentujemy kolejny odcinek z serii.

Zaloguj się, by uzyskać dostęp
Zarejestruj się

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się bezpłatnie i otrzymaj dostęp do:

  • niekomercyjnego biuletynu informacyjnego Goniec Medyczny. Trzy razy w tygodniu otrzymasz przegląd najbardziej interesujących informacji ze świata medycyny i farmacji,
  • pełnych tekstów artykułów z wybranych polskich i zagranicznych czasopism naukowych,
  • aktualnego kalendarza zjazdów, konferencji, szkoleń i innych wydarzeń medycznych.

Zarejestruj się