InTALK, odc. 9: Testowanie i wdrażanie innowacji z lekarzami

2023-08-07
min.

W dzisiejszym odcinku serii InTalk rozmowy o przyszłości medycyny, opowiadamy o Testowaniu i wdrażaniu innowacji z lekarzami.
Rozmawiamy o wdrażaniu i testowaniu innowacyjnych rozwiązań wśród lekarzy, o korzyściach jakie takie działania przynoszą oraz czemu warto testować nowe oprogramowania, aplikacje i rozwiązania informatyczne przed ich wdrożeniem przed ich wdrożeniem w pracę lekarza.

Gościem jest Andrzej Zawada, dyrektor ds. relacji z lekarzami Doctor.One, odpowiadający za wdrażanie i testowanie rozwiązań z lekarzami.

_______________________________________________________________________________________

inTALK Innowacje w medycynie to seria podcastów realizowana we współpracy portalu medycznego Esculap.com z NIL IN, siecią lekarzy innowatorów. Ten cykl to pasjonująca podróż przez świat innowacji w medycynie, dzięki której odkryjesz najnowsze osiągnięcia, które rewolucjonizują dziedzinę opieki zdrowotnej i dowiesz się co już nowego mamy w medycynie i jaka przyszłość nas czeka.

W każdym odcinku wybitni eksperci, naukowcy, praktycy dzielą się swoją wiedzą na temat nowatorskich technologii i rozwiązań, które mogą odmienić medycynę. 

Rozmawiamy o przyszłości medycyny, postępie diagnostyki, działaniach na poziomie ambulatoryjnym i szpitalnym oraz ciekawostkach z polskiego rynku innowacji w medycynie. Co tydzień prezentujemy kolejny odcinek z serii.

Zaloguj się, by uzyskać dostęp
Zarejestruj się

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się bezpłatnie i otrzymaj dostęp do:

  • niekomercyjnego biuletynu informacyjnego Goniec Medyczny. Trzy razy w tygodniu otrzymasz przegląd najbardziej interesujących informacji ze świata medycyny i farmacji,
  • pełnych tekstów artykułów z wybranych polskich i zagranicznych czasopism naukowych,
  • aktualnego kalendarza zjazdów, konferencji, szkoleń i innych wydarzeń medycznych.

Zarejestruj się