inTALK, odc. 10: "Opieka nad pacjentem po wyjściu z gabinetu"

2023-08-21
min.

W dzisiejszym odcinku InTalk, rozmawiamy o roli Value Base Health Care w skutecznej ewolucji systemu opieki zdrowotnej czyli o Opiece nad pacjentem po wyjściu z gabinetu.
Dzisiejszym wyzwaniem jest to jak pacjenci wykonują zalecenia lekarskie oraz czynniki, które na to wpływają. Temat przybliżą:

- Agnieszka Szuster, lekarka, kardiolożka, założycielka "Doktor od serca", start-up`u z edukacją i profilaktyką chorób serca i naczyń, prezeska Fundacji "Kobiety Medycyny",

- Aleksandra Michałek, kardiolożka, managerka ds. budowania zespołów medycznych w grupie Lux Med, pomysłodawczyni i fundatorka aplikacji "Rytme" wspierającej pacjentów w modyfikacji stylu życia i przestrzegania zaleceń lekarskich.

_______________________________________________________________________________________

inTALK Innowacje w medycynie to seria podcastów realizowana we współpracy portalu medycznego Esculap.com z NIL IN, siecią lekarzy innowatorów. Ten cykl to pasjonująca podróż przez świat innowacji w medycynie, dzięki której odkryjesz najnowsze osiągnięcia, które rewolucjonizują dziedzinę opieki zdrowotnej i dowiesz się co już nowego mamy w medycynie i jaka przyszłość nas czeka.

W każdym odcinku wybitni eksperci, naukowcy, praktycy dzielą się swoją wiedzą na temat nowatorskich technologii i rozwiązań, które mogą odmienić medycynę. 

Rozmawiamy o przyszłości medycyny, postępie diagnostyki, działaniach na poziomie ambulatoryjnym i szpitalnym oraz ciekawostkach z polskiego rynku innowacji w medycynie. Co tydzień prezentujemy kolejny odcinek z serii.

Zaloguj się, by uzyskać dostęp
Zarejestruj się

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się bezpłatnie i otrzymaj dostęp do:

  • niekomercyjnego biuletynu informacyjnego Goniec Medyczny. Trzy razy w tygodniu otrzymasz przegląd najbardziej interesujących informacji ze świata medycyny i farmacji,
  • pełnych tekstów artykułów z wybranych polskich i zagranicznych czasopism naukowych,
  • aktualnego kalendarza zjazdów, konferencji, szkoleń i innych wydarzeń medycznych.

Zarejestruj się