inTALK, odc. 12: "Nowoczesne rozwiązania w opiece laryngologicznej: MedTech dla pacjentów"

2023-09-04
min.

Zapraszamy do poznania innowacyjnego świata laryngologii.
W tym odcinku InTalk pt.: ”Nowoczesne rozwiązania w opiece laryngologicznej: MedTech dla pacjentów” przybliżymy rozwiązania wymyślone w Polsce i wykorzystywane w laryngologii. Połączenie sprzętu w diagnostyce i poprawie stanu klinicznego pacjentów.

Gośćmi są lekarze pasjonaci, klinicyści:
- Piotr Strus, lekarz rezydent laryngolog w Klinice Otolaryngologii CMKP w szpitalu Bródnowskim w Warszawie, założyciel startup`u play.air,
- dr hab. n. med. Wojciech Kukwa, doktor nauk medycznych ze specjalizacją w dziedzinie otolaryngologii, założyciel i Kliniki Milla Medica, ordynator oddziału Otolaryngologii w Szpitalu Czerniakowskim w Warszawie.

Zapraszamy do zapoznania się z całą serią podcastów InTalk na naszej stronie internetowej – link tutaj.

Polecamy

_______________________________________________________________________________________

inTALK Innowacje w medycynie to seria podcastów realizowana we współpracy portalu medycznego Esculap.com z NIL IN, siecią lekarzy innowatorów. Ten cykl to pasjonująca podróż przez świat innowacji w medycynie, dzięki której odkryjesz najnowsze osiągnięcia, które rewolucjonizują dziedzinę opieki zdrowotnej i dowiesz się co już nowego mamy w medycynie i jaka przyszłość nas czeka.

W każdym odcinku wybitni eksperci, naukowcy, praktycy dzielą się swoją wiedzą na temat nowatorskich technologii i rozwiązań, które mogą odmienić medycynę. 

 

Rozmawiamy o przyszłości medycyny, postępie diagnostyki, działaniach na poziomie ambulatoryjnym i szpitalnym oraz ciekawostkach z polskiego rynku innowacji w medycynie. Co tydzień prezentujemy kolejny odcinek z serii.

 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp
Zarejestruj się

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się bezpłatnie i otrzymaj dostęp do:

  • niekomercyjnego biuletynu informacyjnego Goniec Medyczny. Trzy razy w tygodniu otrzymasz przegląd najbardziej interesujących informacji ze świata medycyny i farmacji,
  • pełnych tekstów artykułów z wybranych polskich i zagranicznych czasopism naukowych,
  • aktualnego kalendarza zjazdów, konferencji, szkoleń i innych wydarzeń medycznych.

Zarejestruj się