inTALK, odc. 11: „Transformacja opieki ginekologicznej Jak nowoczesne technologie zmieniają standardy”

2023-08-28
min.

W tym odcinku podcastu InTalk zapraszamy do poznania innowacyjnego świata ginekologii -Transformacja opieki ginekologicznej. Jak nowoczesne technologie zmieniają standardy”. To niepowtarzalna okazja, by zgłębić tajniki rewolucyjnych zmian, które zachodzą w dziedzinie opieki zdrowotnej dla kobiet. Jeśli jesteś ciekawy, jakie są najnowsze trendy w opiece ginekologicznej, jakie rewolucyjne technologie zmieniają standardy diagnostyki i opieki nad kobietą oraz jakie perspektywy przynosi przyszłość, to nasz podcast jest dla Ciebie! Zachęcamy do wysłuchania i dzielenia się tą niezwykle cenną wiedzą z innymi.

Gośćmi są:
- Mateusz Flis, inżynier, absolwent Politechniki Warszawskiej ze specjalizacją w informatyce medycznej, od ponad 10 lat związany z sektorem telemedycznym (projekty: braster, eDoktor24),

- dr hab. n. med. Piotr Iwanowski, lekarz doktor nauk medycznych, Chief Medical Officer w polskie spółce Oasis Diagnostics.

Zapraszamy do zapoznania się z całą serią podcastów InTalk na naszej stronie internetowej – link tutaj.

_______________________________________________________________________________________

 

inTALK Innowacje w medycynie to seria podcastów realizowana we współpracy portalu medycznego Esculap.com z NIL IN, siecią lekarzy innowatorów. Ten cykl to pasjonująca podróż przez świat innowacji w medycynie, dzięki której odkryjesz najnowsze osiągnięcia, które rewolucjonizują dziedzinę opieki zdrowotnej i dowiesz się co już nowego mamy w medycynie i jaka przyszłość nas czeka.

W każdym odcinku wybitni eksperci, naukowcy, praktycy dzielą się swoją wiedzą na temat nowatorskich technologii i rozwiązań, które mogą odmienić medycynę. 

Rozmawiamy o przyszłości medycyny, postępie diagnostyki, działaniach na poziomie ambulatoryjnym i szpitalnym oraz ciekawostkach z polskiego rynku innowacji w medycynie. Co tydzień prezentujemy kolejny odcinek z serii.

Zaloguj się, by uzyskać dostęp
Zarejestruj się

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się bezpłatnie i otrzymaj dostęp do:

  • niekomercyjnego biuletynu informacyjnego Goniec Medyczny. Trzy razy w tygodniu otrzymasz przegląd najbardziej interesujących informacji ze świata medycyny i farmacji,
  • pełnych tekstów artykułów z wybranych polskich i zagranicznych czasopism naukowych,
  • aktualnego kalendarza zjazdów, konferencji, szkoleń i innych wydarzeń medycznych.

Zarejestruj się