Podziel się z innymi:
2024-09-26

XXVIII Konferencja Naukowa Postępy w Ginekologii Onkologicznej

Typ:
Konferencja
Data:
-
Miasto:
Zakopane
Kod pocztowy:
34-500
Adres:
Bachleda Hotel Kasprowy, ul. Szymaszkowa
Strona WWW:
Organizator:
Bachleda Kongresy Eventy Sp. z o.o.
Informacje dodatkowe:

Pragniemy zaprosić Państwa na doroczną Konferencję Naukową „Postępy w Ginekologii Onkologicznej”, będzie to już nasze XXVIII spotkanie, które odbędzie się w dniach 26-27 września 2024 roku w Bachleda Hotel Kasprowy w Zakopanem.

Konferencja skierowana jest do ginekologów, położników oraz ginekologów onkologów, chemioterapeutów, radioterapeutów, radiologów.  Obecnie w ginekologii onkologicznej tak ważne jest podejście zespołowe oraz dobra komunikacja, które będzie w stanie zapewnić poprawę efektów pracy poszczególnych członków zespołu i pozwoli uzyskać poprawę wyników leczenia oraz poziomu polskiej ginekologii onkologicznej.

Tematem przewodnim Konferencji jest kompleksowa opieka nad pacjentkami. Zarówno w zakresie profilaktyki, diagnostyki i terapii. Pacjentka jest jedna, różne są etapy choroby oraz możliwości diagnostyczne, terapeutyczne.

Zaprosiliśmy wykładowców ekspertów w zakresie profilaktyki onkologicznej, diagnostyki obrazowej, molekularnej, a także wybitnych operatorów, chemioterapeutów i radioterapeutów. Dzięki zaproszonym gościom i wykładowcom pragniemy przedstawić całe spektrum możliwości współczesnej ginekologii onkologicznej.

Konferencja będzie poprzedzona czwartkowymi warsztatami w zakresie technik operacyjnych w ginekologii onkologicznej oraz możliwości radioterapii i chemioterapii.

W czwartek wspólnie z Okręgową Izba Pielęgniarek i Położnych w Krakowie planujemy sesję poświęconą roli tej grupy zawodowej w zakresie pielęgnacji i leczenia ran oraz udziału w operacjach robotycznych.

Zapraszamy do aktywnego udziału w Konferencji!

Szczegóły i rejestracja: www.onkogin2024.pl

 

KOMITET NAUKOWY

Prof. dr hab. n. med. Bożena Cybulska-Stopa

Prof. dr hab. n. med. Zbigniew Kojs

Prof. dr hab. n. med. Adam Maciejczyk

Prof. dr hab. n. med. Piotr Rutkowski

Prof. dr hab. n. med. Włodzimierz Sawicki

Prof. dr hab. n. med. Hubert Wolski

XXVIII Konferencja Naukowa Postępy w Ginekologii Onkologicznej
Zobacz także:
XVI Świętokrzyskie Spotkania Neurologiczne
30.08.2024
Szanowni Państwo! Drodzy Koleżanki i Koledzy! Zapraszamy do uczestnictwa w XVI Świętokrzyskich Spotkaniach Neurologicznych organizowanych tradycyjnie w Cedzynie koło Kielc w dniach 30–31 sierpnia 2024 r. Program naukowy konferencji obejmuje najnowsze doniesienia dotyczące diagnostyki...
Krajowa Konferencja Pulmonologów i Mikrobiologów
03.10.2024
Zapraszamy Państwa do udziału w kolejnej Krajowej Konferencji Pulmonologów i Mikrobiologów organizowanej przez Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc, która odbędzie się w dniach 3 i 4 października 2024 roku w Warszawie. Konferencja będzie miała charakter naukowo-szkoleniowy. Wykładowcy podzielą się z Państwem...
Krajowa Konferencja Pulmonologów i Mikrobiologów
03.10.2024
Szanowni Państwo! Kolejna Konferencja Pulmonologów i Mikrobiologów organizowana przez Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc odbędzie się w dniach 3–4 października 2024 roku w Warszawie, w systemie hybrydowym. Wykładowcy podzielą się z Państwem najnowszą wiedzą z zakresu wielu zagadnień pulmonologicznych...