Podziel się z innymi:
2013-11-08

ENCLE powołane do życia

Źródło/Autor: Rzeczpospolita

W dniach 25-26 października br. odbyło spotkanie założycielskie, dopiero co powołanej do życia European Network for Clinical Legal Education (Europejskiej Sieci Edukacji Klinicznej). Warszawę odwiedziło prawie 50 osób reprezentujących ośrodki akademickie, jak również organizacje pozarządowe związane z udzielaniem bezpłatnego poradnictwa w oparciu o programy klinicznej edukacji studentów (m.in. z Czech, Węgier, Rosji, Białorusi, Norwegi, Izraela, Francji, Wielkiej Brytanii, Albanii, Armenii, Hiszpanii, Włoch).

ENCLE powołane do życia
Zobacz dalszy ciąg: Zaloguj się i przeczytaj pełną treść artykułu
Zarejestruj się

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się bezpłatnie i otrzymaj dostęp do:

  • niekomercyjnego biuletynu informacyjnego Goniec Medyczny. Trzy razy w tygodniu otrzymasz przegląd najbardziej interesujących informacji ze świata medycyny i farmacji,
  • pełnych tekstów artykułów z wybranych polskich i zagranicznych czasopism naukowych,
  • aktualnego kalendarza zjazdów, konferencji, szkoleń i innych wydarzeń medycznych.

Zarejestruj się

Przeczytaj także:
Racibórz/ Policja zatrzymała agresywnego pacjenta na SOR-ze
23.12.2025
Policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Raciborzu znieważał ratowników medycznych i naruszył nietykalność cielesną jednego z nich - poinformowała w poniedziałek Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu.
23.12.2025
Wielkopolskie/ Kierownik oddziału psychiatrii w Kościanie zatrzymany za łapówki
23.12.2025
Kierownik oddziału psychiatrii w Kościanie oraz sześć innych osób zostało zatrzymanych za przestępstwa korupcyjne – poinformował w poniedziałek rzecznik wielkopolskiej policji mł. insp. Andrzej Borowiak. Lekarzowi grozi do 8 lat więzienia.
Dolnośląskie/ Samorząd województwa połączy dwa szpitale
22.12.2025
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy zostanie połączony z Wojewódzkim Szpitalem Psychiatrycznym w Złotoryi. Decyzja wpisuje się w reformę ochrony zdrowia - stwierdził dyrektor legnickiej placówki Maciej Leszkowicz. Połączenie ma się odbyć bez zamykania oddziałów i przerw w leczeniu.