Podziel się z innymi:
2001-03-09

Ekspresja molekuł Mac-1 i L-selektyny na neutrofilach podczas ostrego zapalenia trzustki

Źródło/Autor: MAI

Ekspresja molekuł Mac-1 i L-selektyny na neutrofilach podczas ostrego zapalenia trzustki

Ekspresja molekuł Mac-1 i L-selektyny na neutrofilach podczas ostrego zapalenia trzustki
Zobacz dalszy ciąg: Zaloguj się i przeczytaj pełną treść artykułu
Zarejestruj się

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się bezpłatnie i otrzymaj dostęp do:

  • niekomercyjnego biuletynu informacyjnego Goniec Medyczny. Trzy razy w tygodniu otrzymasz przegląd najbardziej interesujących informacji ze świata medycyny i farmacji,
  • pełnych tekstów artykułów z wybranych polskich i zagranicznych czasopism naukowych,
  • aktualnego kalendarza zjazdów, konferencji, szkoleń i innych wydarzeń medycznych.

Zarejestruj się

Przeczytaj także:
Bielski szpital wojewódzki modernizuje oddział urologii i onkologii urologicznej
11.08.2025
Gruntowną modernizację oddziału urologii i onkologii urologicznej rozpoczął bielski szpital wojewódzki – podała w poniedziałek placówka. Inwestycje, na które placówka uzyskała ponad 27 mln zł z KPO, poprawią jakość wysokospecjalistycznych świadczeń i dostępność do nich.
10,5 tys. miejsc na kierunkach lekarskich w roku akademickim 2025/2026
11.08.2025
Uczelnie mogą przyjąć na pierwszy rok studiów na kierunkach lekarskich 10,5 tys. studentów – wynika z rozporządzenia opublikowanego w Dzienniku Ustaw. Ministerstwo Zdrowia nie zgodziło się na otwarcie naboru na uczelniach z negatywną oceną Polskiej Komisji Akredytacyjnej.
Ochrona seniorów przed grypą w Polsce: wnioski z sezonu 2024/2025
08.08.2025
Zakażenia wirusem grypy stanowią istotne wyzwanie dla zdrowia publicznego, szczególnie w populacji osób starszych, u których ryzyko powikłań i zgonów jest znacznie wyższe. W sezonie 2024/25 w Polsce odnotowano ponad 2 miliony zachorowań na grypę, co stanowi około trzykrotny wzrost względem poprzedniego sezonu.
08.08.2025