Opis przypadku pacjenta ze schizofrenią oraz współistniejącym wysokodawkowym uzależnieniem od lorazepamu z miernie nasilonymi objawami abstynencyjnymi podczas odstawiania leku*

Aleksandra Schylla, Piotr Ścisło, Karina Badura-Brzoza, Natalia Pasierb ("Wiadomości Lekarskie", nr 4/ 2012)
Czasopismo: "Wiadomości Lekarskie" strona 243-246
Wiadomości Lekarskie PSYCHOLOGIA NEUROLOGIA PSYCHIATRIA lorazepam uzależnienie zespół abstynencyjny

Celem opisu przypadku jest przedstawienie pacjenta z wysokodawkowym uzależnieniem od lorazepamu z miernie nasilonymi objawami abstynencyjnymi podczas odstawiania leku...

Opis przypadku pacjenta ze schizofrenią oraz współistniejącym wysokodawkowym uzależnieniem od lorazepamu z miernie nasilonymi objawami abstynencyjnymi podczas odstawiania leku*

Zobacz dalszy ciąg: Zaloguj się i przeczytaj pełną treść artykułu



Mam już konto, chcę przejść dalej.

chcę się zalogować

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się bezpłatnie i otrzymaj dostęp do:

  • niekomercyjnego biuletynu informacyjnego Goniec Medyczny. Trzy razy w tygodniu otrzymasz przegląd najbardziej interesujących informacji ze świata medycyny i farmacji,
  • pełnych tekstów artykułów z wybranych polskich i zagranicznych czasopism naukowych,
  • aktualnego kalendarza zjazdów, konferencji, szkoleń i innych wydarzeń medycznych.

chcę założyć nowe konto

Przeczytaj także

więcej chevron_right

Inne z tego czasopisma

Inne z tej dziedziny