Podziel się z innymi:
2018-06-14

Leczenie spersonalizowane w ciężkiej astmie

Źródło/Autor: Ryszarda Chazan

Wiele molekuł skierowanych przeciwko cytokinom związanym z komórkami nabłonka (TS-33, IL-25) znajduje się obecnie we wczesnych fazach badań klinicznych.

Leczenie spersonalizowane w ciężkiej astmie
Zobacz dalszy ciąg: Zaloguj się i przeczytaj pełną treść artykułu
Zarejestruj się

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się bezpłatnie i otrzymaj dostęp do:

  • niekomercyjnego biuletynu informacyjnego Goniec Medyczny. Trzy razy w tygodniu otrzymasz przegląd najbardziej interesujących informacji ze świata medycyny i farmacji,
  • pełnych tekstów artykułów z wybranych polskich i zagranicznych czasopism naukowych,
  • aktualnego kalendarza zjazdów, konferencji, szkoleń i innych wydarzeń medycznych.

Zarejestruj się

Przeczytaj także:
IQVIA – nowości na rynku leków w Polsce i Unii Europejskiej w 2025 roku
04.04.2025
Przedstawiamy comiesięczne zestawienie przygotowane przez specjalistów IQVIA, dotyczące rejestracji nowych leków w Polsce i Unii Europejskiej.
Raport na temat pierwotnej małopłytkowości immunologicznej (ITP) w Polsce
31.03.2025
Przedstawiamy raport dotyczący pierwotnej małopłytkowości immunologicznej (ITP). Raport został przygotowany przez zespół IQVIA we współpracy z czołowymi polskimi ekspertami klinicznymi. Dostarcza on kompleksowych informacji na temat tej choroby, jej rozpoznawania, leczenia oraz wyzwań związanych z opieką nad pacjentami chorującymi na ITP w Polsce.
IQVIA – nowości na rynku leków w Polsce i Unii Europejskiej w 2024 roku
20.01.2025
Przedstawiamy comiesięczne zestawienie przygotowane przez specjalistów IQVIA, dotyczące rejestracji nowych leków w Polsce i Unii Europejskiej.