Podziel się z innymi:
2014-07-11
3
Fatalny poród Julii Bonk. Opinia biegłych miażdżąca
Źródło/Autor:
Gazeta Wyborcza
O tym, że opinia biegłych w sprawie fatalnego porodu Julii Bonk jest dla opolskich lekarzy niekorzystna, wiadomo było od dawna. "Gazeta Wyborcza" dotarła jednak do jej szczegółów. Biegli napisali m.in., że "jakość zapisu KTG nasuwa podejrzenia, iż wykonany był on dla stworzenia pozoru".
Zobacz dalszy ciąg: Zaloguj się i przeczytaj pełną treść artykułu
Zarejestruj się
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się bezpłatnie i otrzymaj dostęp
do:
- niekomercyjnego biuletynu informacyjnego Goniec Medyczny. Trzy razy w tygodniu otrzymasz przegląd najbardziej interesujących informacji ze świata medycyny i farmacji,
- pełnych tekstów artykułów z wybranych polskich i zagranicznych czasopism naukowych,
- aktualnego kalendarza zjazdów, konferencji, szkoleń i innych wydarzeń medycznych.
Przeczytaj także:
Nie do 30 września, a do końca grudnia ma potrwać pilotaż programu „Dobry posiłek w szpitalu” - zakłada projekt rozporządzenia przygotowany przez Ministerstwo Zdrowia. To będzie kolejne już wydłużenie terminu.
Program biernej profilaktyki zakażeń RSV dla wszystkich niemowląt przynosi efekty zdrowotne w krajach UE, które go wprowadziły. Z powodu spadku liczby poważnych powikłań i hospitalizacji jest też opłacalny dla państwa – mówili eksperci na wtorkowej konferencji prasowej w Warszawie.
Rodzice wiedzą, że WHO odradza ekrany dla dzieci do drugiego roku życia, ale i tak dają im smartfony – powiedziała PAP dr Magdalena Rowicka. Nowe badania pokazują, że nie brak wiedzy, lecz stres sprawia, że przedszkolaki spędzają przed ekranem po kilka godzin dziennie.
23.09.2025