Podziel się z innymi:
2023-01-24
Badanie: zawód fizjoterapeuty coraz bardziej znany w społeczeństwie - ufa im 79 proc. Polaków
Źródło/Autor:
PAP
Zawód ten jest na drugim miejscu pod względem zaufania, zaraz po ratownikach medycznych i tuż przed diagnostami laboratoryjnymi – wynika z badania
Zobacz dalszy ciąg: Zaloguj się i przeczytaj pełną treść artykułu
Zarejestruj się
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się bezpłatnie i otrzymaj dostęp
do:
- niekomercyjnego biuletynu informacyjnego Goniec Medyczny. Trzy razy w tygodniu otrzymasz przegląd najbardziej interesujących informacji ze świata medycyny i farmacji,
- pełnych tekstów artykułów z wybranych polskich i zagranicznych czasopism naukowych,
- aktualnego kalendarza zjazdów, konferencji, szkoleń i innych wydarzeń medycznych.
Przeczytaj także:
Trend dzielenia się wynikami badań medycznych w mediach społecznościowych budzi poważne zastrzeżenia – powiedział PAP internista dr Paweł Banaś. Ostrzegł, że samodzielna interpretacja badań bez konsultacji medycznej może opóźnić diagnozę i prowadzić do niebezpiecznego leczenia.
Lekarze z Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach przekształcili jednokomorowe serce trzylatka w dwukomorowe. Chłopiec zyska zupełnie inną jakość życia - podkreślili kardiochirurdzy. Zapowiedzieli kwalifikacje kolejnych dzieci do operacji typu double switch.
30.12.2025
Zakończyła się inwestycja w Szpitalu Murcki w Katowicach, w ramach której placówka została wyposażona w nowoczesny aparat rentgenowski. Zakupowi sprzętu towarzyszył remont pracowni RTG, dostosowujący ją do nowych standardów technicznych i organizacyjnych.